28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ ۱۲:۲۰:۲۰
کد مطلب:  779785
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
پژوهش و ارزیابی در حوزه زنان باید مورد توجه قرار گیرد

صبح امروز، گردهمایی مشاوران و کارشناسان امور زنان آموزش و پرورش سراسر کشور به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در باشگاه فرهنگیان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، ضمن اشاره به نزدیک شدن به آغاز جشن های چهل سالگی انقلاب اسلامی اظهار داشت: علی رغم تبلیغات و وعده های کور دشمنان انقلاب اسلامی ، امسال جشن های پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را هر چه باشکوهتر برگزارخواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه بعد از گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی باید یک ارزیابی دقیق داشته باشیم ، تاکید کرد: با مطالعه و پژوهش در تصمیم گیری ها صورت گرفته باید به یک بازنگری در برخی حوزه ها نزدیک شویم و نقاط قوت را تقویت و نقاط ضعف را برطرف سازیم.

صیدلو، ادامه داد: در حوزه زنان نیز باید با یک بازنگری و پژوهش جدی ، دست آوردها را مورد بررسی قرار دهیم و ببینیم کدام یک از تصمیمات بر مبنای پژوهش و کدام تصمیمات تحت تاثیر هیجانات صورت گرفته است .

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه در حوزه زنان باید قوی تر عمل کنیم ، تصریح کرد: باید با نقد درونی و منصفانه ضعف ها و ایرادات موجود را برطرف ساخت و با کار پژوهشی و علمی به اهداف مورد نظر در این حوزه دست یافت.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان با اشاره به اینکه هر کس مسئولیتی را پذیرفته است باید متعهدانه عمل کند و نباید با فرافکنی از خود سلب مسئولیت کند ، خاطرنشان کرد: با ارزیابی دقیق و علمی و تشخیص نقاط ضعف و قدرت باید در راه رسیدن به آینده ای روشن گام برداریم .

 

 

به اشتراک بگذارید :