16 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ ۱۶:۲۰:۰۰
کد مطلب:  779301
مدیر کل دفتر امور زنان  وزارت آموزش وپرورش خبر داد:
رونمایی از کتاب "چهل سالگی انقلاب و مدیران زن آموزش و پرورش " در دهه فجر

 مدیرکل دفتر امور دفتر امور زنان  وزارت آموزش وپرورش از رونمایی از کتاب "چهل سالگی انقلاب و مدیران زن آموزش و پرورش" در  چهلمین دهه فجر انقلاب اسلامی خبرداد.

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش، فرحناز مینایی پور اظهار کرد: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمندانقلاب اسلامی کتاب "مدیران زن آموزش و پرورش " با هدف معرفی و شناسایی نقش و جایگاه مدیران زن تدوین شد .

وی یکی از ماموریت های مهم دفتر امور زنان را، توان افزایی و معرفی زنان مستعد در آموزش و پرورش جهت تصدی پست‌های مدیریتی بر شمرد و افزود: در راستای  معرفی مدیران زن پس از انقلاب،  با جمع آوری اطلاعات مر بوط به مدیران اعم از شاغل و بازنشسته  به تدوین کتاب مذکور پرداختیم.

مینایی پور ادامه  داد:  نظر به این که تاکنون چنین کتاب شاخصی که بتواند نقش و جایگاه مدیران زن آموزش و پرورش در طول چهل سال انقلاب اسلامی را معرفی نماید، تالیف نشده است ،تدوین این کتاب دراولویت برنامه‌های این دفتر قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: این مجموعه شامل اطلاعات فردی، مدارج علمی ، سوابق اجرایی ، سیاسی ، اجتماعی،  فرهنگی و ورزشی و همچنین به همراه آثار پژوهشی ، تالیفات ، مقالات و افتخارات ملی و بین المللی مدیران زن است.

به اشتراک بگذارید :