26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ ۱۰:۵۸:۵۲
کد مطلب:  778129
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزارشد
نشست هم اندیشی و تبیین فعالیتهای حوزه معاونت تربیت بدنی و سلامت

نشست هم اندیشی و تبیین فعالیتها و برنامه های حوزه معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران درمهمانسرای فرهنگیان شهر ری برگزار گردید

به گزارش اداره روابط عمومی واطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، الهه حسن پور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،برنامه ریزی منظم و کار گروهی و تیمی در راستای دستیابی به اهداف این حوزه را مهم و ضروری دانست و افزود: حوزه تربیت بدنی و سلامت باید در جهت پیشبرد برنامه ها و اهداف مورد نظر فعالیت های خود را از مقطع ابتدائی آغاز کند .

وی با تاکید بر اهمیت و توجه به دوره ابتدایی، اظهار داشت: توجه به ظرفیت های فردی دانش آموزان و کشف استعدادهای ورزشی آنان را باید از مقطع ابتدایی آغاز کنیم و به پرورش این استعدادها بپردازیم .

حسن پور مسابقات ورزشی را موجب تزریق شور و نشاط و شادابی بر کالبد مدارس و دانش آموزان دانست و تاکید کرد: استفاده از پتانسیل های درون بخشی و برون بخشی و توانمند سازی مربیان نیز از جمله مواردی است که باید به آن توجه جدی گردد.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل ـآموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان تصریح کرد:تربیت بدنی و سلامت اداره کل با برنامه های راهبردی و دقیق وارد فصل جدیدی خواهد شد و این امر با همدلی و همیاری کارشناس مسئولان و کارشناسان تربیت بدنی ، سلامت ، مراقبت و همه همکاران دلسوز مناطق رقم خواهد خورد.

گفتنی است در این نشست ،صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از زحمات رحیم معاون سابق تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران کرد و افزود: در دوره جدید باید شاهد انسجام بیشتر و تدوین و اجرای برنامه های ارتقاء دهنده در حوزه فعالیتهای تربیت بدنی و سلامت باشیم.

به اشتراک بگذارید :