26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ ۰۹:۱۸:۵۴
کد مطلب:  775517
قائم‌مقام و سرپرست مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی وزارت آموزش‌وپرورش در دیدار جمعی از اعضای هیئت‌علمی دانشگاه شهید رجایی مطرح کرد؛
ضرورت رویکرد علمی به مسائل آموزش‌وپرورش

قائم‌مقام و سرپرست مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی وزارت آموزش‌وپرورش بر ضرورت رویکرد علمی به مسائل آموزش‌وپرورش تاکید کرد.

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش‌وپرورش، امیرعلی نعمت الهی در دیدار با جمعی از اعضای هیئت‌علمی دانشگاه شهید رجایی با اشاره به‌ضرورت رویکرد علمی به مسائل آموزش‌وپرورش اظهار کرد: دانشگاه شهید رجایی اصلی‌ترین دانشگاه وزارت آموزش‌وپرورش در تربیت نیروی انسانی فنی برای هنرستان‌های کشور است به همین علت لازم است که در شرایطی که آموزش‌وپرورش با کمبود نیروی انسانی خصوصاً در رشته‌های فنی مواجه است، این دانشگاه باید تقویت شود و از تمام پتانسیل‌های آن برای تربیت نیروی متخصص استفاده شود.

 

قائم‌مقام و سرپرست مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به اهمیتی که در سند تحول بر آموزش‌های مهارتی و هدایت دانش آموزان به رشته‌های فنی حرفه‌ای و کاردانش شده است، گفت: باید تمام تلاش خود را برای رسیدن به اهدافی که در برنامه‌ها مطرح‌شده است را انجام دهیم و با تأکید بر اجرای برنامه‌ها به تقویت این بخش کمک کنیم.

 

وی بر ضرورت حضور بیشتر اساتید دانشگاه شهید رجایی در برنامه‌های آموزش‌وپرورش تأکید کرد و گفت: لازم است تا اساتید این دانشگاه با نگاه و رویکرد علمی به مسائل آموزش‌وپرورش توجه کنند و طرح‌های پژوهشی آموزش‌وپرورش را پشتیبانی و در اجرای برنامه‌ها به آموزش‌وپرورش کمک کنند.

 

در ادامه این نشست اساتید دانشگاه شهید رجایی با اشاره به برخی فعالیت‌های انجام‌شده در این دانشگاه خواستار حمایت و توجه بیشتر وزارت آموزش‌وپرورش به این دانشگاه شدند.

به اشتراک بگذارید :