11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۱۴:۳۵:۲۵
کد مطلب:  774366
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم:
تکذیب خبر منتشر شده تنبیه دانش آموز

جوابیه روابط عمومی آموزش و پرورش قم به خبر منتشر شده در کانال قم آنلاین پیرامون تنبیه دانش آموزی در یکی از مدارس ناحیه 4 استان قم.

مدیر محترم کانال خبری قم آنلاین

سلام علیکم

با احترام و ارزوی توفیق در پاسخ به مطلب مندرج در کانال خبری قم آنلاین با موضوع تنبیه دانش اموز و عنایت به احضار مدیر و معاون محترم اموزشی یکی از واحدهای اموزشی قم نکات ذیل را به استحضار می رساند.

1باعنایت به سوابق درخشان مدیر و معاونت واحد اموزشی و اذعان این همکاران عزیز و بررسی های کارشناسانه و سایر شواهد لازم مشخص گردید به هیچ عنوان چنین اقدامی صورت نگرفته و انعکاس آن بدون ادله لازم انجام شده است لذا این موضوع از ناحیه آموزش و‌پرورش قم #تکذیب می گردد.

2از انجا که انعکاس این اقدام از سوی ولی محترم دانش آموز به تشویش افکار عمومی منجر گردیده و جایگاه علم و منزلت عالم را مورد هدف قرارداده است اداره اموزش و پرورش قم حق خود می داند در صورت عدم اثبات این موضوع از سوی #ولی_دانش_آموز این مهم را به صورت حقوقی پیگیری نماید که قطعا این اقدام را عملیاتی خواهد نمود.

بی تردید آموزش و پرورش استان قم در پیگیری مسایل و مواردی که به صورت احتمال از سوی برخی همکاران به عنوان تنبیه انجام می گیرد و خارج از ضوابط قانونی و دستورالعمل های ارسالی تربیتی به مدارس است نیز متقابلا کوتاه نخواهد آمد و تاکید می نماید همکاران محترم در واحدهای آموزشی نسبت به رعایت حقوق دانش آموزان عزیز اقدامات شایسته را معمول نمایند.

 

پینوشت قم آنلاین:

پیگیری فوری جناب رضایی مدیر محترم روابط عمومی آموزش و پرورش قم در خصوص اعتراض شهروند قمی در کانال قم آنلاین از همان دقایق ابتدایی انتشار خبر، قابل تحسین است

لذا مراتب تشکر و قدردانی خود را به ایشان که از مسئولین دلسوز و دغدغه مند استان هستند ابراز میداریم

 

و من الله التوفیق

به اشتراک بگذارید :