26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۰۹:۰۰:۲۴
کد مطلب:  773790
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
شفافیت و انضباط کاری در دستور کار جدی این معاونت

نشست هم اندیشی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل و معاونین توسعه مدیریت و پشتیبانی مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران با حضور محمد صید لو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در ورامین برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلو سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،ضمن برشمردن اهم برنامه های معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: شفافیت و انضباط  مالی، افزایش رضایتمندی همکاران در جهت اخلاق مداری و خدمت رسانی و آموزش و توانمند سازی مستمر و مداوم همکاران از جمله برنامه های اصلی این معاونت می باشد.

وی ،بسط دولت الکترونیک ، شناسایی مشکلات و چالش ها و توجه به علل  و ریشه ها، جذب  مشارکت های مردمی ،استفاده از تمام ظرفیت های موجود در این حوزه و تشکیل اتاق فکر را از دیگر برنامه های معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران دانست و افزود: باید با برنامه محوری و انظباط کاری تلاش کنیم تا به اهداف مورد نظر دست یابیم.

بهارلو در بخش دیگری از سخنان خودبا اشاره به طرح مسائل و مشکلات سوابق بیمه ای پرسنل و بررسی آسیب و چالش های آن اظهار داشت:شکل گیری کارگروه بررسی مسائل و مشکلات سوابق بیمه ای پرسنل و بررسی ریشه های آسیب  و چالش های پیش  روی آن در دستور کار این معاونت قرار دارد.

 سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  ، تصریح کرد: بخشنامه مبنی بر تمرکز کلیه مکاتبات ورودی از شعبات تأمین اجتماعی (اعلامیه های بدهی) ابتدا در استان  وسپس در مناطق باید  با راهنمایی کارگروه استانی مورد پیگیری قرار گیرد.

 این مقام مسئول در پایان با تاکید بر بر لزوم تقدیر از همکاران ساعی در این حوزه ،خاطرنشان کرد: با اطلاع رسانی دقیق و به موقع  در خصوص آراء صادره و اعلامیه های بدهی از بروز هر گونه اشکال باید پیشگیری نمود .

 

 

به اشتراک بگذارید :