25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۲۲:۰۹:۲۳
کد مطلب:  773531
استاندار جدید خراسان رضوی در دیدار با مدیرکل و جمعی از مدیران آموزش و پرورش استان:
به آموزش و پرورش نگاه سرمایه گذاری داشته باشیم

استاندار جدید خراسان رضوی یکی از نخستین دیدارهای کاری خود را به حوزه آموزش و پرورش و دیدار با مدیران این سازمان در استان اختصاص داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، علیرضا رزم حسینی که به تازگی به عنوان استاندار این استان منصوب شده در یکی از نخستین دیدارهای کاری خود در دیدار با مدیرکل و جمعی از معاونین، مشاورین و روسای ادارات آموزش و پرورش استان بااشاره به این که امیدوار است پس از حضور در این استان به عنوان خادم امام مهربانی ها اتفاقات خوبی در استان رقم خورده و حرکت ها و برنامه های جدیدی آغاز شود اظهار داشت : استان خراسان رضوی دارای ظرفیت های بسیار زیادی ست که در وهله اول همه باید تلاش کنیم با توسعه و توانمندسازی جوامع محلی در راستای رشد استان گام برداریم ، البته نباید فراموش کنیم این مسیر توسعه ای تنها با ایجاد همدلی بین تمامی ارکان استان شکل خواهد گرفت.
وی بااشاره به این که رشد اقتصادی در استان به عنوان یک اولویت مهم مطرح خواهد بود تاکید کرد:قطعا توسعه اقتصادی در استان به رشد فعالیت هایی مانند آموزش و پرورش هم کمک خواهد کرد.
رزم حسینی آموزش و پرورش را رکن اصلی توسعه همه جانبه کشور دانست و گفت : همه ما باید به آموزش و پرورش نگاه سرمایه گذاری داشته باشیم و برای بهبود شرایط این حوزه تلاش کنیم.
استاندار خراسان رضوی در بخش پایانی صحبت های خود بااشاره به این که فرهنگیان به عنوان قشر مورداعتماد جامعه جایگاه بالایی در نظر مردم ایران دارند و این موضوع برای آموزش و پرورش سرمایه ای مهم است ، بر خدمت رسانی مطلوب در راستای ارتقاء سطح معیشت و منزلت آن ها تاکید کرد.
گفتنی ست در ابتدای این دیدار ، قاسمعلی خدابنده مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گزارشی از شرایط تعلیم و تربیت استان در ابعاد مختلف را ارائه کرد.

 

به اشتراک بگذارید :