26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۴:۳۳:۲۳
کد مطلب:  773425
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ؛
با فرهنگ گفتگو باید به فهم مشترک دست یافت

عصر دیروز ،نشست هم اندیشی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل و معاونین توسعه مدیریت و پشتیبانی مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران با حضور محمد صید لو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در ورامین برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اینکه کارکردن در حوزه معاونت پشتیبانی کار ساده ای نیست ، اظهار داشت: حوزه معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی یکی از سخت ترین قسمت های سیستم اداری است که به  ما کمک می کند تا کار بزرگ تعلیم و تربیت را به سر انجام برسانیم

وی با تأکید بر هماهنگی بین بخش ها گفت: باید بتوانیم با فرهنگ گفتگو به فهم مشترکی دست یابیم و اگر به فهم مشترک نرسیم  ،قطعا هر کدام با درک متفاوت کار متفاوت انجام می دهیم و با قرار نگرفتن انرژی ها  در یک مسیر به نتیجه مطلوب نخواهیم رسید.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران یکی از شاخص های مدیریت را توانایی انجام کار با محدودیت دانست و افزود: گاهی محدودیت خود باعث ایجاد نوعی مدیریت می شود و در همین محدودیت ها است که مدیریت معنا پیدا می کند.

صیدلو ، با تاکید بر اینکه کار پشتیبانی کار بسیار مهم و قابل تاملی است ، تصریح کرد: نباید خود در درون مشکلات قرار دهیم وگرنه ، نه تنها از انجام کار لذت نخواهیم برد بلکه کار مردم را نیز به خوبی انجام نخواهیم داد. این مقام مسئول، با اشاره به اینکه هیچ خدمتی ارزش آن را ندارد که تخلفی در آن شکل گیرد ، اظهار داشت: هیچ وظیفه ای با ارزش تر و لذت بخش تر از انجام کار مردم و خدمت رسانی به ارباب رجوع نیست. صیدلو با تأکید بر ایجاد فضای شفاف در مسائل کاری و اداری ، یادآور شد: باید در فضایی بدون ابهام و تردید کار صورت پذیرد تا به اهداف مطلوب خود برسد.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در بخش دیگری از سخنان خود، با ارج نهادن به کار ارزشمند خیرین مدرسه ساز  تاکید کرد: قریب به 30 درصد فضاهای آموزشی  شهرستان های استان تهران  توسط خیرین گرانقدر ساخته و آماده بهره برداری علم و دانش و معرفت برای دانش آموزان شده است که لازم است از این ظرفیت  عظیم در راستای اهداف تعلیم و تربیت نهایت استفاده را برد .

صیدلو، در پایان با اشاره به فصل سرما و آسیب های احتمالی که ممکن است در مدارس به وجود آید ، خاطرنشان کرد: مدیران مدارس با دقت و تیزبینی کامل نسبت به امور مدرسه به ویژه استاندارد سازی وسایل گرمایشی از ایجاد هرگونه حادثه ای جلوگیری نمایند .

گفتنی است ؛ در این نشست معاونین توسعه مدیریت و پشتیبانی مناطق به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند .

به اشتراک بگذارید :