30 جمادی‌الاول 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۳:۰۸:۳۶
کد مطلب:  773243
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین در کارگاه آموزشی مربیان و معاونین پرورشی ناحیه یک قزوین :
یکی از رسالت های مهم مربیان و معاونین پرورشی ، ایجاد فضای شاداب و لذت بخش یادگیری برای دانش آموزان باشد / با زبان گویای هنر ، باید شکوه و عظمت انقلاب اسلامی را به دانش آموزان منتقل نماییم

روز یکشنبه باحضور آیت اله عابدینی امام قزوین و خیرالله رحمانی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین کارگاه آموزشی مربیان و معاونین پرورشی ناحیه یک قزوین در محل سالن اجتماعات اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قزوین خیرالله رحمانی اظهارداشت : حال امروز آموزش و پرورش در هر جامعه ای نمایان گر وضعیت آینده آن کشور و جامعه است.

وی افزود : ثمردهی در آموزش و پرورش لازمه یک سرمایه گذاری چندین ساله است

مدیرکل آموزش و پرورش گفت : عدم توجه به آموزش و پرورش آسیب های جبران ناپذیری به جامعه وارد می شود . براساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش باید شرایطی برای تربیت دانش آموزان و رساندن به حیات طیبه را فراهم کنیم.

رحمانی خاطرنشان کرد : تربیت تک بعدی براساس سند تحول بنیادین جایی در آموزش و پرورش ندارد.غایت آموزش ما در مدارس باید به تغییر رفتار و تربیت منجر گردد.

این مقام مسئول تاکید نمود : یکی از رسالت های مهم مربیان و معاونین پرورشی ، ایجاد فضای شاداب و لذت بخش یادگیری برای دانش آموزان باشد.

وی با اشاره به نزدیک شده چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ، گفت : با زبان گویای هنر ، باید شکوه و عظمت انقلاب اسلامی را به دانش آموزان منتقل نماییم.

خیرالله رحمانی ادامه داد : همه مربیان و معاونین پرورشی ، فریضه نماز را به عنوان برنامه اساسی خود پیگیری نمایند.راهکارهای تربیتی ما زمانی موثر واقع می شود که گفتار و رفتار ما با یکدیگر منطبق و مکمل باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش تاکید کرد : مبنای کار خود در مدرسه را عشق و محبت قرار دهیم .معلم و مربی انقلابی می تواند دانش آموز انقلابی و آینده ساز تربیت کند.

به اشتراک بگذارید :