25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۱۲:۲۸:۳۹
کد مطلب:  772386
با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش
توزیع 3 هزار دست البسه ورزشی معلمان تربیت بدنی استان آغاز شد

در راستای تحقق استراتژی های چهارگانه دفتر تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت آموزش و پرورش، توزیع 3 هزار دست البسه، کیف و کفش ورزشی به معلمان تربیت بدنی استان خراسان رضوی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی هدف از این طرح را تحقق بند سه استراتژی های چهارگانه دفتر تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد و گفت: بر طبق استراتژی توانمند سازی و بهسازی منابع انسانی و به منظور انگیزه بخشی به معلمان دلسوز تربیت بدنی، توزیع البسه ورزشی آغاز گردید و در اختیار تمامی معلمان تربیت بدنی استان قرار خواهد گرفت.

صفدر سلطانی در ادامه به عوامل کلیدی موثر بر افزایش بهره وری و ارتقای عملکرد در برنامه های تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی اشاره کرد و افزود: مهمترین عامل افزایش بهره وری، منابع انسانی است که در حوزه ورزش دانش آموزی توجه ویژه ای باید به معلمین زحمتکش تربیت بدنی نمود.

سلطانی در پایان خاطر نشان کرد: بهترین و کارا ترین فکرها و اندیشه ها جهت عملیاتی شدن باید توسط نیروی انسانی انجام شود و اگر نتوانیم نیروی انسانی خلاق، با انگیزه و متخصص تربیت کنیم، هر اندیشه بدیعی با شکست رو به رو خواهد شد.

لازم به ذکر است فرآیند توزیع البسه، طبق جدول زمانبندی به مدت دو هفته ادامه خواهد داشت.

به اشتراک بگذارید :