26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۰۹:۴۶:۴۹
کد مطلب:  772159
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
حفظ منزلت اجتماعی فرهنگیان باید به شکل جدی دنبال شود

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از پروژه های در دست احداث اداره آموزش و پرورش ناحیه یک شهرری بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلو ضمن بازدید میدانی از روند اجرایی پروژه فرهنگی رفاهی ری، بر تسریع تکمیل این پروژه تاکید و افزود: اجرا پروژه هایی که زمینه توسعه مراکز و امکانات رفاهی , فرهنگیان را فراهم می آورد را در راس برنامه های این معاونت قرار دارد.

بهارلو با تاکید بر این که در توسعه مراکز اسکان فرهنگیان، کیفیت ارائه خدمات بسیار مهم تر از توسعه کمی این مراکز است.، تصریح کرد: هدف نهایی جلب رضایت ، حفظ  شان و منزلت اجتماعی فرهنگیان و همکاران عزیز می باشد که باید به شکل جدی دنبال شود.

این مقام مسئول ، توجه به فراهم نمودن فضاهای رفاهی جهت همکاران محترم فرهنگی را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: اگر بتوانیم بخشی از دغدغه های  معلمین عزیز را کاهش دهیم قطعا از عملکرد بهتر آنان در کلاس های درس بهره مند خواهیم شد.

گفتنی است ، بهارلو در ادامه از خانه معلم و مرکز اسکان فرهنگیان  ری بازدید کرد و در نشستی با رئیس آموزش و پرورش منطقه مقدمات اجرای فاز دوم اسکان فرهنگیان را مورد بررسی قرار داد.

به اشتراک بگذارید :