12 ربیع‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ ۲۲:۰۶:۵۳
کد مطلب:  771842
باحضور نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری ؛
جلسه شورای اداری اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین برگزار شد / گزارش تصویری

روز پنجشنبه بیستم دی ماه با حضور حجت الاسلام و والسلمین تلخابی نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری ، جلسه شورای اداری اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و ورابط عمومی ، خیرالله رحمانی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین در ابتدای جلسه شورای اداری اظهارداشت : درمان همه دردهای جامعه در گرو توجه به آموزش و پرورش است .

وی ادامه داد : تربیت دانش آموز و نسل آینده ساز براساس سند تحول بنیادین و ساحت های شش گانه که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب است ، به عنوان راهبر اساسی در آموزش و پرورش استان قزوین می باشد .

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین تاکید کرد : موفقیت حاصل نمی شود مگر اینکه بتوانیم از تمامی ظرفیت های موجود به بهترین نحو بهره مند شویم.

 

 حجت الاسلام والمسلمین تلخابی نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری  در جلسه شورای اداری اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین گفت : همان اندازه که عالم از علم خود بهره مند می شود و به آن عمل می کند درجه اش بالاتر است.

وی با اشاره به نقش بی دیل جامعه فرهنگیان تاکید نمود : هیچ جامعه ای را نمی توان بدون معلم تصور کرد .

نماینده مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد : تاثیرات بد فضای مجازی برای دانش آموزان نگران کننده است که در این زمینه برای جلوگیری از آسیب های آن باید تدبیر مناسب اندیشید.

 

به اشتراک بگذارید :