26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ ۰۹:۳۷:۰۵
کد مطلب:  769742
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در اسلامشهر:
تربیت صحیح در نظام آموزشی لازمه یک کشور اسلامی است

صبح امروز همایش بزرگداشت روز گزینش با حضورمدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران به میزبانی آموزش و پرورش اسلامشهر برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل ازاسلامشهر،محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با اشاره به مسائل مختلف گزینش درآموزش و پرورش اظهار داشت: معلم توانمند فردی است که با توجه به  محدودیت‌ها و بضاعت های آموزش و پرورش بتواند برای دانش‌آموزان بهترین ها را اعمال کند.

وی با تاکید بر اینکه باید صلاحیت افرادی که در آموزش و پرورش هستند به درستی سنجیده شود ،گفت: ما نیازمند فهم مشترک و دیدگاه بر اساس شاخص ها هستیم و اگر فرایند گزینش دارای استاندارد‌های تحلیل شده ای نباشد ، نشان می دهد که باید در این زمینه تلاش بیشتری کنیم.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با اشاره به این که معلمان جامعه نیز نیاز به آموزش و به روزرسانی اطلاعات خود دارند ، تصریح کرد: افرادی که وارد دانشگاه فرهنگیان می شوند و معلمان فردای این نظام آموزشی هستند باید به حد استاندارد و توانمندی های لازم رسیده باشند، زیرا تربیت صحیح در نظام آموزشی،لازمه یک کشور اسلامی است.

گفتنی است همایش بزرگداشت روز گزینش با حضور محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، سیدعلی میرجبرائیلی معاون مدیر کل دبیرخانه هیات مرکزی گزینش،رضا روستایی مدیر هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، حسینعلی بنار مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر و کارشناسان گزینش شهرستانهای استان تهران در دبیرستان دخترانه شاهد مشکوه نور اسلامشهر برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :