18 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ ۱۷:۰۳:۱۱
کد مطلب:  769217
در وزارت آموزش‌وپرورش صورت گرفت؛
ایجاد مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی با ادغام دفتر وزارتی و مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی

در وزارت آموزش‌وپرورش با ادغام دفتر وزارتی و مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی، یک واحد سازمانی جدید با عنوان مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی تشکیل شد.

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش‌وپرورش، با ادغام دفتر وزارتی و مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی، یک واحد سازمانی جدید با عنوان مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی تشکیل شد و با صدور حکمی توسط وزیر آموزش‌وپرورش، امیرعلی نعمت‌اللهی به سمت «قائم‌مقام وزیر و سرپرست مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی» وزارت آموزش‌وپرورش منصوب شد.

متن حکم سید محمد بطحایی خطاب به امیرعلی نعمت‌اللهی به شرح زیر است:

برادر گرامی

جناب آقای امیرعلی نعمت اللهی

با سلام

در راستای اجرای تکالیف قانونی وزارت متبوع مبنی بر کاهش واحدهای سازمانی عمومی و با توجه به ادغام دفتر وزارتی و مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی و ایجاد یک واحد سازمانی جدید با عنوان مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی و نظر به‌مراتب تعهد، سوابق مدیریتی و تجربیات ارزشمند جنابعالی، به‌موجب این ابلاغ با حفظ سمت به‌عنوان قائم‌مقام این‌جانب و سرپرست مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال، پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، سیاست‌های رئیس‌جمهور محترم و همچنین مدنظر قرار دادن استاد بالادستی در جهت تحقق اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران و انجام وظایف و مسئولیت‌های محوله موفق و مؤید باشید.

 

به اشتراک بگذارید :