4 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ ۱۴:۰۸:۳۷
کد مطلب:  769044
مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش‌وپرورش:
برگزاری جشنواره فرهنگی هنری حمایت از کالای ایرانی

مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش‌وپرورش از برگزاری جشنواره فرهنگی هنری حمایت از کالای ایرانی خبر داد.

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی وزارت آموزش‌وپرورش، علی رمضانی اظهار کرد: در راستای تحقق شعار سال حمایت از کالای ایرانی که از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و از مطالبات رهبر معظم انقلاب است، جشنواره فرهنگی هنری حمایت از کالای ایرانی به میزبانی استان یزد و مشارکت دانش آموزان و فرهنگیان سراسر کشور در قالب رشته‌های فرهنگی و هنری برگزار می‌شود.

وی افزود: این جشنواره با موضوعات؛ سرود همگانی، فیلم، نمایش خیابانی، تولید پادکست، خوشنویسی نستعلیق، عکاسی، نقاشی، شعر و داستان کودک و نوجوان برای دانش آموزان و موضوعات؛ فیلم، نمایشنامه‌نویسی، تولید پادکست، خوشنویسی نستعلیق، عکاسی، نقاشیخط، نقاشی، پوستر، شعر و داستان کودک و نوجوان برای فرهنگیان  و با همکاری کانون های فرهنگی تربیتی و شوراهای دانش آموزی برگزار می شود .

رمضانی تصریح کرد: برای تحقق شعار سال و باهدف فرهنگ‌سازی در خصوص مصرف و حمایت از کالای ایرانی و با استفاده از ظرفیت‌های موجود این جشنواره برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: با ارسال شیوه‌نامه این جشنواره از استان‌ها خواسته شد تا شرایط حضور حداکثری دانش آموزان و فرهنگیان را فراهم کنند.

به اشتراک بگذارید :