25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ ۱۲:۰۹:۳۰
کد مطلب:  768531
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان رضوی در اجلاس روسای ادارات آموزش و پرورش استان خبر داد:
ارسال دستورالعمل برگزاری اردوهای راهیان نور

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان رضوی در اجلاس روسای ادارات آموزش و پرورش استان گفت: برای توانمند سازی دانش آموزان، دوره های توانمند سازی ویژه دانش آموزان در معرض خطر بویژه در دختران در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی علیرضا مالک اشرفی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان رضوی با بیان اینکه در سال جاری توانمند سازی مربیان و مشاوران را در دستور کار قرار داریم گفت: مشاوران مراکز را با مصاحبه های تخصصی غربالگری کرده ایم و بطور کلی در مراکز مشاوره یک بازبینی کلی انجام گرفته است ضمن اینکه طبق مصوبه ای که در کارگروه توسعه مدیریت استان داشته ایم مراکز مشاوره می توانند در ساعات بعدازظهر هم به فعالیت ادامه دهند.

مالک اشرفی افزود: دنبال نخبه پروری نیستیم با این حال در سال گذشته در تمام مسابقات رتبه های اول تا سوم را کسب کردیم.  
وی اظهار کرد: نهضت ملی حفظ جزء سی قرآن کریم را بصورت همایش کشوری و به میزبانی آموزش و پرورش ناحیه 7 آغاز کردیم و قرار شد این موضوع در کل کشور نهادینه شود.

مالک اشرفی از روسای ادارات آموزش و پرورش خواست ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را تشکیل داده و برنامه ریزی لازم را برای حضور حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن داشته باشید.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان در پایان خاطر نشان کرد: دستورالعمل برگزاری اردوهای راهیان نور در حال ارسال به نواحی و مناطق است و امسال حدود 11 هزار دانش اموز را اعزام خواهیم کرد.

به اشتراک بگذارید :