21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ ۱۲:۰۸:۱۶
کد مطلب:  768528
معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش خراسان رضوی خبر داد:
آمادگی کامل آموزش و پرورش خراسان رضوی برای انجام فرآیند نقل و انتقالات سال آینده

معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش خراسان رضوی در گردهمایی مشترک شورای معاونین اداره کل و روسای ادارات آموزش و پرورش استان گفت: مشکلات مالی و کمبود نیروی انسانی یک مشکل همیشگی بوده است اما مهم این است که با یک برنامه ریزی اصولی و کاهش خطای مدیریت بتوانیم از امکانات و نیروی انسانی موجود، بیشترین بهره وری را داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی حمید کفشکنان معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان بیان کرد: استفاده از نیروهای خرید خدمات نسخه شفا بخش آموزش و پرورش نیست بلکه مسکنی است برای وضعیت فعلی تا بتوانیم کمبود نیرو را جبران کنیم.

وی ادامه داد: خطاها و مشکلات سامانه بکفا برای همکاران مشکلات بسیاری را ایجاد کرده است و همه ما باور داریم که این برنامه نمی تواند مشکلات آموزش و پرورش را بدرستی پوشش دهد.

کفشکنان در خصوص فرآیند نقل و انتقالات همکاران فرهنگی برای سال تحصیلی آینده تصریح کرد: در زمینه فرآیند نقل و انتقالات برنامه ریزی های لازم را انجام داده ایم تا سال آینده نقل و انتقالاتی بدون حاشیه را برگزار نماییم.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان در پایان خاطر نشان کرد: علی رغم همه محدودیت های مالی، دوره های ضمن خدمت در ارتباط با کتب جدید التالیف در سال آینده برگزار خواهیم کرد.

به اشتراک بگذارید :