8 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ ۱۳:۲۰:۰۰
کد مطلب:  767992
مشاور وزیر آموزش و پرورش در اجرای سند تحول بنیادین در گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان و مدیران کل آموزش و پرورش استان‌های کشور؛
استان‌ها برش برنامه‌های اجرایی سند تحول را با توجه به مقتضیات و شرایط استانی تهیه کنند

مشاور وزیر آموزش‌وپرورش در اجرای سند تحول بنیادین در گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان و مدیران کل آموزش‌وپرورش استان‌های کشور مطرح کرد: استان‌ها برش استانی برنامه‌های اجرایی سند تحول را با توجه به مقتضیات و شرایط تهیه کنند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، رضا مددی بابیان اینکه شورای هماهنگی و اجرای سند تحول بنیادین و کارگروه زیر نظام‌ها در تمام استان‌ها تشکیل‌شده است، گفت: با ابلاغ بخشنامه در دوم مهرماه با امضای وزیر آموزش‌وپرورش، اجرای برنامه‌های سند تحول بنیادین در دستور کار حوزه‌های ستادی و ادارات کل استان‌ها قرار گرفت و به‌طورجدی در حال پیگیری است.

مشاور وزیر در ستاد اجرای سند تحول بنیادین با اشاره به بخشنامه‌ای که آبان ماه به استان‌ها ابلاغ‌شده است، اظهار کرد: ادارات کل استان‌ها بر اساس برنامه ابلاغی، برش استانی برنامه‌ها را با توجه به مقتضیات و شرایط استانی تهیه کنند.

مددی در ادامه خاطرنشان کرد: برنامه‌های سال ۱۳۹۸مبتنی بر سند تحول بنیادین خواهد بود و تمامی معاونت‌ها و سازمان‌ها باید برنامه خود را بر اساس برنامه‌های ابلاغی تدوین کنند و فرایند تدوین و تهیه برنامه سال ۱۳۹۹از دی‌ماه آغاز می‌گردد.

وی تصریح کرد: تشکیل شورای هماهنگی و اجرای سند تحول بنیادین در مناطق از دی‌ماه آغاز و تا پایان بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت.

مشاور وزیر در اجرای سند تحول بنیادین در پایان تأکید کرد: توجیه و آموزش کلیه همکاران یک ضرورت است و در سال جاری دو برنامه تدبیر و تعالی محور اجرایی نمودن سند تحول در مدارس است.

به اشتراک بگذارید :