26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ ۰۸:۲۸:۲۰
کد مطلب:  767501
رئیس مرکز استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان در گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان و مدیران کل آموزش وپرورش استان های کشور؛
مدیران کل استان ها در راستای انگیزه بخشی به دانش پژوهان جوان در اردوهای آمادگی حضور یابند

رئیس مرکز استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان در گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان و مدیران کل آموزش وپرورش استان ها مطرح کرد: مدیران کل استان ها در راستای انگیزه بخشی به دانش پژوهان جوان در اردوهای آمادگی حضور یابند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، فاطمه مهاجرانی  اظهار کرد: دانش آموزان تعدادی از استان ها در باشگاه دانش پژوهان جوان برای آمادگی دوره های اعزام حضور دارند و  مدیران کل استانی می توانند در  راستای انگیزه بخشی به دانش آموزان و هم مطلع شدن از فرایند آمادگی  به باشگاه بروند .

وی افزود: برای استان های که مدال آور ندارند و یا تعداد مدال هایشان کم است استان های معین انتخاب می کنیم تا در مدال آوری ارتقا پیدا کنند.

رئیس مرکز استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان  با اشاره به اینکه برخی از استان ها تلاش بسیار خوبی در جشنواره نوجوان خوارزمی داشتند، گفت:  در استان یزد۵ مدال آور ، در استان های کرمان و تهران ۴  مدال آور ، در استان های آذربایجان شرقی، فارس  و خراسان رضوی ٣مدال آور و در استان   هرمزگان ٢ مدال آور داشته اند

به اشتراک بگذارید :