12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ ۰۷:۵۸:۲۵
کد مطلب:  767452
طی حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی؛
رئیس جدید آموزش و پرورش منطقه خاروانا معرفی شد

با صدور حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی و با ابلاغ آن توسط رئیس اداره ارزیابی عملکرد وپاسخگوی به شکایات استان، حسن اصغر زاده به سمت رئیس جدید آموزش و پرورش منطقه خاروانا منصوب شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از خاروانا، با صدور حکمی از سوی مدیرکل دستگاه تعلیم وتربیت آذربایجان شرقی، حسن اصغر زاده  به سمت رئیس جدید آموزش و پرورش منطقه خاروانا منصوب و  از تلاش های شهرام حبیبی در طول مدت تصدی این پست قدردانی شد.

شایان ذکر است که حسن اصغر زاده علاوه براشتغال در پست های مختلف مدیریتی وآموزشی ، معاونت توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش خاروانا  را نیز در کارنامه کاری خود دارد.

کیانوش عطائی  در مراسم تکریم و معارفه  تغییر و جابجایی درجامعه را طبیعی دانسته و گفت: این تغییرات موجب تحول و پویایی سیستم می شود و حمایت تمام کارشناسان  را از ریاست جدید آموزش و پرورش منطقه خاروانا خواستار شد.

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و مجموعه کارکنان آموزش و پرورش استان ضمن تبریک این انتصاب، توفیق و سربلندی روزافزون هر دو عزیز را در کلیه شئونات زندگی از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایند.

 

به اشتراک بگذارید :