9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۰ ۱۰:۱۷:۵۲
کد مطلب:  75MwJwqI
رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس خبر داد:
آغاز فرایند تبدیل انتقال موقت به دائم متقاضیان فرهنگی واجد شرایط

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس گفت : بر اساس مصوبه کارگروه برنامه ریزی و کارگروه نقل و انتقال اداره کل آموزش و پرورش فارس همکاران فرهنگی که در حال حاضر بصورت انتقال موقت مشغول به خدمت می باشند ،می توانند در صورت داشتن شرایط ،متقاضی تبدیل انتقال موقت به دائم شوند .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، وحیدرضا نظام الملکی با اعلام این خبر گفت: با توجه به مصوبه کارگروه نقل و انتقال اداره کل، همکاران فرهنگی که در حال حاضر بصورت انتقال موقت مشغول به خدمت می باشند می توانند با داشتن شرایط حداقل 4 سال سابقه انتقال موقت به ناحیه/منطقه مورد تقاضا بصورت متوالی یا متناوت، حداقل سه سال سابقه اشتغال در اداره مبدأ خدمتی و داشتن حداقل هفت سال سابقه اشتغال تمام وقت در آموزش و پرورش تا 31/06/95 متقاضی تبدیل انتقال موقت به دائم شوند.

وی گفت: تبدیل انتقال موقت به دائم همکارانی که متقاضی خروج از چهار ناحیه شیراز می باشند از شرایط ذکر شده معاف می باشند و با هر سابقه خدمتی بلامانع است .

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه تبدیل انتقال همکاران برای آخرین ناحیه یا منطقه ای که در حال حاضر اشتغال به کار دارند امکان پذیر است  افزود،  تبدیل انتقال موقت به دائم همکارانی که سنوات گذشته به شرط تدریس در  دوره ابتدایی انتقال موقت یافته اند ولیکن در دوره و رشته دیگری به کار گرفته شده اند ممنوع است .

عضو کارگروه نقل و انتقال آموزش و پرورش فارس در ادامه گفت: متقاضیان موظفند فرم تعهد سه ساله تدریس در دوره ابتدایی را در دو نسخه، ابتدا در اداره مقصد تکمیل و پس از تأیید، یک نسخه از آن به اداره مبدأ ارائه دهند .

وی در ادامه گفت: تبدیل انتقال موقت به دائم واجدین شرایط بین نواحی چهارگانه شیراز در صورت نیاز ناحیه مقصد در رشته و دوره تحصیلی مرتبط متقاضیان بلامانع است .

جدول زمان بندی فرایند تبدیل انتقال موقت به دائم سال تحصیلی 96- 1395 به این شرح است:

ردیف

نوع فعالیت

مجری

تاریخ اجرا

1

ابلاغ بخشنامه به ادارات

امور اداری اداره کل

20/12/94

2

ثبت نام متقاضیان واجد شرایط

متقاضیان

20/12/94 تا 20/01/95

3

بررسی و تائید تقاضای واجدین شرایط و ثبت در سامانه

ادارات آموزش و پرورش

21/01/95 تا 25/01/95

4

اعلام نتایج نهائی

امور اداری اداره کل

متعاقبا اعلام می گردد.

 

 

گفتنی است ، تبديل انتقال موقت به دائم همكاران متقاضي با سابقه انتقال موقت كمتر از 4 سال با داشتن شرايط ذيل متعاقباً اطلاع رساني خواهد شد.

الف(  همكاران، فرزند و همسر آنان كه داراي بيماري خاص و صعب العلاج مي باشند.

ب(  فرزندان و همسر معزز شهدا

ج ( فرزندان و همسر آزادگان سرافراز

د ( همكاران صدمه ديده در حين انجام وظيفه كه منجر به قطع يا نقص عضو مؤثر شده اند.

به اشتراک بگذارید :