28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ ۱۳:۱۰:۰۲
کد مطلب:  766426
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
کسب سکوی قهرمانی مسابقات رباتیک آسیایی و اقیانوسیه توسط تیم رباتیک دانش آموزی دماوند

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از قهرمانی تیم رباتیک دانش آموزی دماوند درمسابقات رباتیک آسیایی و اقیانوسیه وسهمیه حضور در مسابقات جهانی استرالیا خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از دماوند ،محمد صیدلومدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این باره گفت: تیم رباتیک دانش آموزی دماوند با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی و آموزش و پرورش دماوند ، موفق به کسب مقام قهرمانی مسابقات رباتیک آسیایی و اقیانوسیه شد.

وی با اشاره به اینکه  این رقابتها با حضور 230 تیم در بخش دانش آموزی برگزار گردید ، تاکید کرد: کشورهای روسیه ، استرالیا ، آلمان ، هلند، فرانسه ، انگلستان  و کشورهای آسیایی از جمله شرکت کننده گان در این مسابقات بوده اند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، توجه به استعدادها و توانایی های دانش آموزان را از رسالت های اصلی آموزش و پرورش دانست و افزود: کشف ، شناسایی و پرورش ظرفیت های درونی دانش آموزان از اهداف اصلی تعلیم و تربیت است که اگر مورد توجه جدی قرار گیرد نتایج درخشانی به همراه خواهد داشت.

 

صیدلو این موفقیت ارزنده را به جامعه فرهنگیان و دانش آموزان استان تبریک گفت و توفیق روزافزون این عزیزان را در تمام مراحل زندگی از خداوند منان خواستار شد.

 

گفتنی است این مسابقات به سرپرستی واحد فناور تسلا و حمایت دانشگاه آزاد اسلامی در جزیره کیش برگزار شد .

 

 

به اشتراک بگذارید :