25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ ۱۵:۴۰:۱۸
کد مطلب:  765825
نائب رئیس ستاد برگزاری دومین جشنواره سراسری قلم خبر داد:
مشهد میزبان دومین جشنواره کشوری قلم

مرحله کشوری دومین جشنواره قلم ویژه دانش آموزان و معلمان مدارس و مراکز آموزش از راه دور امسال به میزبانی مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، محمد جواد اورعی غلامی نائب رئیس ستاد برگزاری دومین جشنواره سراسری قلم و رئیس اداره مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: مرحله کشوری دومین جشنواره قلم ویژه دانش آموزان و معلمان مدارس و مراکز آموزش از راه دور  بهار سال آینده به میزبانی مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

وی افزود: آثار ارسال شده به دبیرخانه استانی جشنواره پس از داوری در کمیته داوران برای راهیابی به مرحله کشوری منتخب خواهد شد و آخرین مهلت ارسال آثار به مرحله استانی ۳۰ دی ماه خواهد بود.

اورعی غلامی ادامه داد: جشنواره قلم در ۴ بخش دانش آموزان، معلمان، طرح نگار (نگاره نویسی) و بخش ویژه خبرنگاران برگزار خواهد شد و دانش آموزان علاقمند با محورهای حمایت از کالای ایرانی، توسعه کار آفرینی با بهره گیری از فناوری های نوین و معلمان ارجمند با محور تدوین محتواهای جدید آموزشی و تالیف کتب آموزشی در این جشنواره شرکت خواهند نمود ضمن اینکه سایر همکاران نیز می توانند در بخش نگار این جشنواره شرکت و آثار خود را برای شرکت در این بخش ارسال نمایند.

وی در پایان بیان کرد: علاقمندان جهت کسب اطلاعات تکمیلی و ارسال آثار به پورتال سازمان مشارکت های مردمی به آدرس mosharektha.ir مراجعه نمایند.

به اشتراک بگذارید :