9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۰ ۰۸:۱۹:۰۲
کد مطلب:  upHgZ84c
رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی آموزش و پرورش فارس خبر داد :
درخشش دختران کازرونی در مسابقات ورزشی دانش آموزان فارس

رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی آموزش و پرورش فارس گفت: با پایان مسابقات هندبال دوره ابتدایی و بسکتبال دوره اول متوسطه دانش آموزان دختر فارس ، تیم کازرون بر سکوی نخست این رقابت ها ایستاد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ، عباس حاجی زاده با اعلام این خبر گفت: در ادامه مسابقات ورزشی  استانی دانش آموزان  دختر و پسر فارس ، دانش آموزان دختر کازرونی ، در رشته هندبال ابتدایی و بسکتبال دوره اول متوسطه ، با غلبه بر رقیبان خود، بر سکوی نخست این رقابت ها ایستادند.

وی افزود:  در رشته هندبال ابتدایی دختران، پس از شهرستان کازرون، شهرستان  لارستان و ناحیه سه شیراز  به ترتیب به مقام دوم و سوم این رقابت ها دست یافتند.

حاجی زاده  در ادامه گفت: در مسابقات بسکتبال دوره اول متوسطه دخترنیز پس از تیم  کازرون که به مقام قهرمانی دست یافت ، تیم دانش آموزی ناحیه  یک  شیراز به مقام دوم و ناحیه سه شیراز نیز به مقام سوم این دوره از رقابت ها دست یافتند.

رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی آموزش و پرورش فارس گفت: درادامه  مسابقات بسکتبال متوسطه اول  پسران فارس نیز پس از انجام 20 بازی در دور مقدماتی این مسابقات،  ، تیم های ناحیه یک  و ناحیه دو شیراز از گروه اول  و تیم های جهرم و ناحیه چهار شیراز از گروه دوم به دور بعد صعود کردند.

به اشتراک بگذارید :