25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ ۱۴:۰۴:۲۱
کد مطلب:  764816
در دیدار مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی و شهردار مشهد تاکید شد:
استفاده از ظرفیت های آموزش و پرورش و شهرداری در جهت تقویت همکاری های دو جانبه

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی و شهردار مشهد در دیداری دو جانبه بر گسترش و تقویت همکاری های دو دستگاه تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی قاسمعلی خدابنده مدیرکل این سازمان در دیدار با شهردار مشهد ضمن تاکید بر ضرورت گسترش همکاری های دو دستگاه اظهار کرد: آموزش و پرورش و شهرداری به جهت وجود اهداف مشترک فراوان زمینه های همکاری فراوانی نیز دارند که اگر این همکاری جهت دار و مشخص باشد قطعا در رسیدن به اهداف بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

وی افزود: توسعه فرهنگ عمومی، آموزش حقوق شهروندی و آموزش های مربوط به شهر هوشمند از جمله مواردی است که می توان زمینه های مشترک همکاری را فراهم آورد.

محمدرضا کلائی شهردار مشهد نیز در این دیدار ضمن تاکید بر استفاده از تمام ظرفیت ها برای گسترش همکاری های بین دو نهاد گفت: به دنبال شهری بدون بی سواد هستیم و برای تحقق مشهد بدون شهروند بی سواد آماده هرگونه همکاری با آموزش و پرورش می باشیم.

کلائی با بیان اینکه داشتن شهروند بی سواد زیبنده شهر امام رضا (ع) نیست خاطر نشان کرد: شهرداری مشهد برای داشتن شهری بدون بی سواد پای کار است.

قابل ذکر است در این دیدار برای ایجاد یک مرکز مستقل فرهنگی در مجاورت آرامگاه فردوسی با همکاری آموزش و پرورش و شهرداری مشهد بحث و گفتگو صورت پذیرفت.

به اشتراک بگذارید :