25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ ۱۲:۳۴:۰۰
کد مطلب:  762730
با هدف تبیین راهبردهای عرصه ورزش دانش آموزی و به میزبانی مشهد آغاز شد:
دوره آموزشی روسا و کارشناس مسئولان تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی آموزش و پرورش کشور

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: ارتقاء سطح دانش و هم افزایی و انتقال تجربیات فعالین حوزه تربیت بدنی و فعالیتهای ورزشی دانش آموزی در سطح کلان آموزش و پرورش، از مهمترین محورها و اهداف برگزاری این دوره آموزشی می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، آیین افتتاح دوره آموزشی روسا و کارشناس مسئولان ادارات تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی آموزش و پرورش سراسر کشور در مرکز رفاهی آموزشی فرهنگیان امام علی علیه السلام مشهد آغاز شد.

در این دوره آموزشی که 100 نفر از روسا و کارشناس مسئولان تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی دختران و پسران استان های کشور حضور دارند 12 کارگاه تخصصی با موضوعاتی مانند مبانی برنامه درسی تربیت بدنی از نگاه اسناد تحولی، ارزیابی و نظارت فعالیت های تربیت بدنی در برنامه تعالی مدرسه، بررسی وضعیت نیروی انسانی، فضاها و اماکن ورزشی و ... به مدت سه روز در مشهد مقدس برگزار می شود.

صفدر سلطانی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی در حاشیه برگزاری این گردهمایی گفت: هدف از برگزاری این دوره آموزشی  به روز کردن و نگاه ویژه به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در ساحت های شش گانه به امر ورزش و سلامتی دانش آموزان به خصوص در ساحت تربیت زیستی و بدنی است.

 وی افزود: ارتقاء سطح دانش و هم افزایی و انتقال تجربیات فعالین حوزه تربیت بدنی و فعالیتهای ورزشی دانش آموزی در سطح کلان آموزش و پرورش، از مهمترین محورها و اهداف برگزاری این دوره آموزشی می باشد.

به اشتراک بگذارید :