27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ ۰۸:۵۴:۳۸
کد مطلب:  761342
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
توزیع 3 هزار و 600 جلد کتاب دست ‌نامه تربیت‌بدنی ویژه آموزگاران

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از توزیع 3600جلد کتاب دست‌نامه تربیت‌بدنی ویژه آموزگاران در مدارس شهرستانهای تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و. پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،هدف از توزیع 3600 جلد کتاب دست‌نامه تربیت‌بدنی ویژه آموزگاران را  کیفیت‌بخشی به کلاس درس تربیت‌بدنی در دوره ابتدایی  دانست و افزود: تبیین برنامه ها و فعالیت های تربیت بدنی در مدارس و ارایه راهبردهای اجرایی کلاس درس در قالب بازی های اموزشی از دیگر رویکردهای این طرح است.

وی با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی  برای بیش از 5 هزار 800  آموزگار دوره ابتدایی بر مبنای برنامه درس تربیت‌بدنی ، اظهار داشت: پس از برگزاری دوره های آموزشی با هدف ساده‌سازی و یکپارچه‌سازی محتواهای آموزشی ،کتابی تحت عنوان دست‌نامه تربیت‌بدنی در اختیار آموزگاران قرار گرفت.

صیدلو، با اشاره به اینکه این کتاب از دوبخش اساسی تشکیل شده است؛ تصریح کرد:بخش اول شامل بیان اهداف، استلزامات ،رویکردها و کلیاتی از برنامه درسی معرفی کرده و بخش دوم مشتمل بر ۸۰ بازی حرکتی است که آموزگاران به صورت کاملا کاربردی می‌توانند از آنها در جهت اهداف درس تربیت‌بدنی استفاده نمایند.

 

به اشتراک بگذارید :