27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ ۱۱:۲۲:۲۵
کد مطلب:  759843
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
بازدید از حوزه معاونت آموزش متوسطه ناحیه یک شهر ری

گروه معاونت آموزش متوسطه استان از دبیرستان ها، هنرستان ها، پژوهشسرا و کارشناسی های حوزه معاونت آموزش متوسطه ناحیه یک شهر ری در روز سه شنبه بیست و هفتم آذر ماه 1397 بازدید به عمل آوردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، میررضا شفیع پورمعاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این بازدید با اشاره به وجود مشکلات خاص و متعدد در مدارس حاشیه ای  تاکید کرد: باید نگاه ویژه ای به این مدارس داشت و باحضور پررنگ تر همکاران در این مدارس ، مشکلات و مسائل آنها را بررسی و در جهت رفع آن اقدام کرد.

وی با اشاره به دستورالعمل جدید انتخاب و انتصاب مدیران در سال تحصیلی جاری گفت: رعایت دستورالعمل جدید باعث حرفه ای شدن مدیران خواهد شد و داشتن یک مدیر خوب در یک مدرسه همراه با آسودگی خیال و آرامش در آن مدرسه است.

شفیع پور، مجموعه مصوبات شورای عالی آموزش و پرورش را تعیین کننده مرزها در مدارس دانست و افزود: توجه به این مصوبات و منطبق بودن کارهای مدرسه با آن پیشگیری از هرگونه خطا، اشتباه و جعل است که باید در کمیته پیشگیری از جعل مناطق به آن پرداخته شود.

 گفتنی است در این بازدید پژوهش سرای رازی1، دبیرستان های  نمونه دولتی دوره دوم متوسطه دخترانه شریعت، دوره دوم متوسطه پسرانه شهید باهنر، هنرستان های فدک و سیدالشهداء و کارشناسی های دوره دوم آموزش متوسطه و گروه های آموزشی، توسط همکاران معاونت آموزش متوسطه استان مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفته و در نقاط قوت و موارد قابل پیگیری در نشستی به سمع و نظر همکاران منطقه رسید.

             

 

 

به اشتراک بگذارید :