27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ ۰۸:۱۳:۴۵
کد مطلب:  759483
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران
برگزاری مسابقات شطرنج دختران شهرستان های استان تهران

محمد رحیم معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری مسابقات قهرمانی شطرنج دختران شهرستان های استان تهران به میزبانی ناحیه 1 ری خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد رحیم در تشریح این خبر گفت: کرد این دوره از مسابقات در تاریخ 27 آذرماه در سالن علی ابن ابیطالب شهر ری با حضور 13تیم در مقطع ابتدایی،  14تیم در دوره ی اول متوسطه و 11 تیم در دوره دوم متوسطه برگزار شد.

وی افزود: در پایان مسابقات در مقطع ابتدایی تیم های شهریار، شهر قدس و ناحیه 1 ری، دوره اول متوسطه تیم های شهریار، کهریزک  و اسلامشهر و در دوره دوم متوسطه تیم های شهر قدس، شهریار و کهریزک مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

 

رحیم ، با اشاره به اهمیت برگزاری مسابقات ورزشی و ایجاد فضای رقابتی سالم در بین دانش آموزان ، تصریح کرد: امیدواریم با تلاش مربیان و برگزیده های این مسابقات شاهد موفقیت تیم های شطرنج استان در مسابقات قهرمانی کشور باشیم.

 

گفتنی است در مراسم اختتامیه احمد ساریجالو رئیس هیئت ورزش دانش آموزی نیز حضور داشت و از زحمات مسئول انجمن شطرنج سرکار خانم ترابی و میزبان این دور از مسابقات تقدیر شد.

 

به اشتراک بگذارید :