28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ ۰۹:۰۹:۴۰
کد مطلب:  758555
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در ناحیه 2 بهارستان:
مدیران مدارس موثرترین جایگاه را در آموزش و پرورش دارند

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در جلسه فصلی مدیران ابتدایی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان گفت: مدیران مدارس، مهمترین و موثرترین جایگاه را در آموزش و پرورش دارند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ناحیه2بهارستان،محمد احسانی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن تبریک هفته پژوهش به نقش اساسی مدیران در آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: مدیران مدارس مهمترین و موثرترین جایگاه را در آموزش و پرورش دارند.

 

وی افزود: در حال حاضرآموزش و پرورش نیاز به توجه ویژه دارد و بودجه ای که برای آموزش و پرورش مصوب می شود باید پاسخگوی نیازهای آموزش و پرورش و طرح رتبه بندی معلمان باشد.

 

احسانی ادامه داد:اولویت های مدرسه باید از زبان مدیران بازگو شود و برای رسیدن به موفقیت در آموزش و پرورش باید به سمت واقعیت هایی که در مدارس وجود دارد،برویم.

 

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه نگاه یک معلم ،باید نگاه مدرسه ای باشد ، تصریح کرد:معلم باید از محیط اطراف برای مدرسه خود ایده بگیرد و مثلث مدیر،معلم و دانش آموز سه ضلعی هستند که می توانند یک مدرسه خلاق و پویا را شکل دهند.

به اشتراک بگذارید :