21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۸ ۱۳:۰۵:۲۶
کد مطلب:  757004
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
سایه پژوهش باید بر تمام تصمیم گیری ها در آموزش و پرورش باشد

صبح امروزهمایش استانی تجلیل از پژوهشگران با حضور سرپرست سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش و مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن ولایت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ف محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با قرار گرفتن در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، گفت: چهلمین سالگرد شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی را بیش از پیش جشن خواهیم گرفت و در آستانه چهل سالگی انقلاب یاد خواهیم گرفت که تصمیمات مان متکی بر پژوهش و تحقیق باشد و نه از روی شتاب زدگی .

وی با تاکید بر اینکه مسائل کشور را باید بر اساس یافته های علمی و پژوهشی پیش برد، اظهار داشت: سایه پژوهش باید بر تمام تصمیم گیری ها در آموزش و پرورش باشد تا به نتیجه مطلوب رسید چرا که ورود علم به اجرا از طریق کار پژوهشی صورت می گیرد.

صیدلو، در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه 17 هزار اقدام پژوهی در سطح شهرستان های استان تهران صورت گرفته است ، تصریح کرد: دامنه این پژوهش ها در مقطع ابتدایی بیشتر از دیگر دوره ها بوده است که قابل توجه و تامل است.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه 30 درصد کل اقدام پژوهی های کشور درشهرستان های  استان تهران صورت گرفته است ، یادآور شد ما در این استان سالانه با 5 طرح پژوهشی روبرو هستیم که با تلاش های صورت گرفته در حال گسترش و افزایش می باشد .

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: کسب رتبه اول گروه تولید و محتوی شهرستان های استان تهران در کشور و استان برتر فعالیت های پژوهشی نشان از تلاش گسترده همکاران در این حوزه  و اهمیت به کار پژوهشی را می رساند که از زحمات همگی آنها تقدیر می گردد.

 

 

به اشتراک بگذارید :