3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ ۱۵:۵۸:۵۵
کد مطلب:  756366
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در هشتمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران:
کسب رتبه نخست شورای آموزش و پرورش استان تهران در کشور

هشتمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 97 با حضور شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی ، اجتماعی استانداری تهران در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در حال برگزاری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، در این نشست ضمن تبریک هفته پژوهش گفت: رویکردهای پژوهشی در نظام تعلیم و تربیت باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد چرا که کاری که مبنای آن بر اساس پژوهش و تحقیق صورت گرفته باشد قطعا از سنگ بنای درستی برخوردار خواهد بود و نتیجه آن نیز به اهداف عالی تعلیم و تربیت نزدیکتر است .

وی در بخش دیگری از سخنان خود کسب رتبه نخست کشور در برگزاری جلسات شوراهای آموزش و پرورش توسط استان تهران را تبرک گفت و افزود: این موفقیت نشان از تلاش و سخت کوشی همکاران در این حوزه و توجه به نقش و اهمیت شوراها ی آموزش و پرورش در نظام تعلیم و تربیت کشور دارد.

صیدلو در ادامه با اشاره به نقش سازنده خیرین نیک اندیش مدرسه ساز در توسعه اهداف آموزش و پرورش از زحمات ارزنده موجانی رییس مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان های استان تهران تقدیر کرد و افزود: امر مدرسه سازی از جمله موارد خیری است که همیشه در ذهن ها ماندگار می ماند و خیر و برکت آن برای خیرین جاودانه خواهد ماند.

 

به اشتراک بگذارید :