21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ ۱۴:۵۵:۰۸
کد مطلب:  756311
در حال برگزاری ؛
هشتمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 97

هشتمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 97 با حضور شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی ، اجتماعی استانداری تهران در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در حال برگزاری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، هشتمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 97 به ریاست شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی ، اجتماعی استانداری و با حضور صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مروستی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران ، شهری مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران، موجانی ریس انجمن خیرین مدرسه ساز استان تهران و دیکر اعضای شورا برگزار شد.

براساس این گزارش ، پیگیری مصوبات جلسات قبل ، بررسی مصوبه شورای آموزش و پرورش شهریار در خصوص اردوگاه شهید محمد منتظری،شناسایی ، جذب و ساماندهی کودکان بازمانده از تحصیل و بررسی روند اعزامات اردو های دانش آموزی راهیان نور از جمله مباحثی بود که در دستور کار این شورا قرار گرفت.

گفتنی است، در این جلسه  محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به گزارشی اجمالی پیرامون مسائل آموزشی استان در سال جاری پرداخت و چالش ها و مسائل پیش روی این اداره کل در سال تحصیلی جدید را با دیگر اعضا به بحث و تبادل نظر گذاشت .

به اشتراک بگذارید :