1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ ۰۹:۰۲:۰۱
کد مطلب:  755651
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برگزاری جلسات قطبی تبیین و توجیه کارشناس مسئولان دوره دوم آموزش متوسطه

نشست قطبی تبیین و توجیه کارشناس مسئولان دوره دوم آموزش متوسطه استان در قطب های شماره 1 و 5 به ترتیب در روزهای یک شنبه 18 و چهارشنبه 21 آذر ماه 1397 برگزار شد.

 

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، میررضا شفیع پورمعاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اینکه در نظام آموزشی کشور ما، دوره دوم آموزش متوسطه تجلی گاه و خروجی دستگاه تعلیم و تربیت محسوب می شود، تاکید کرد: یک کودک از 6 سالگی که تحویل این نظام می شود در 18 سالگی باید به جامعه تحویل داده شده و به همین علت بیشترین توقع خانواده ها و جامعه از این دوره می باشد.

 

وی با اشاره به مشکلات و دغدغه های موجود در استقرار پایه دوازدهم در سال تحصیلی جاری گفت: می بایست دانش آموزان این پایه که اولین گروهی هستند که به این مرحله رسیده اند را بیشتر درک کنیم و همراه و در کنار آنها باشیم.

 

شفیع پور، با اشاره به برخی از طرح و برنامه های اداره دوره دوم متوسطه گفت: طرح مشاهده فرآیند تدریس، ارزشیابی مستمر و همیار معلم می تواند باعث پیشبرد مثبت و رو به رشد فرآیند آموزشی و اهداف آموزشی در مدارس و مناطق باشد.

 

این مقام مسئول، ایجاد رابطه صمیمانه و مناسب بین مدیران و دبیران را باعث احساس آرامش و دلبستگی دانش آموزان به مدرسه دانست و افزود:  همکاران با ایجادانگیزه در دانش آموزان  ، امید را باید در دل آنان زنده کنند.

 

گفتنی است در این نشست ،اعضای حاضر در جلسه به تبیین و توجیه طرح ها و برنامه های اداره دوم متوسطه پرداختند.

 

 

به اشتراک بگذارید :