10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ ۰۸:۰۸:۲۵
کد مطلب:  755539
رئیس اداره فرهنگی و هنری آموزش و پرورش استان ایلام خبر داد:
ادامه برگزاری کارگاه های آموزشی سامانه همگام و سامانه اردویی

رئیس اداره فرهنگی و هنری آموزش و پرورش استان از ادامه برگزاری کارگاه های آموزشی سامانه همگام و سامانه سیما خبر داد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، رئیس اداره فرهنگی و هنری معاونت پرورشی و فرهنگی استان از ادامه برگزاری کارگاه های آموزشی سامانه همگام خبر داد .

یحیی رحمتی : "در این کارگاه ها نحوه ثبت نام شرکت کنندگان در جشنواره های مختلف آموزش و پرورش با محوریت مسابقات فرهنگی و هنری برای مدیران آموزش داده شد.

وی افزود:  امسال سومین سال است که ثبت نام شرکت کننده در مسابقات فرهنگی و هنری از طریق سامانه همگام انجام می گیرد و هر سال تعداد بیشتری از جشنواره های آموزش و پرورش به این سامانه افزوده می شوند" .

رئیس اداره فرهنگی و هنری استان  از برگزاری کلاس ها در شهرستان های سیروان ، دره شهر و آبدانان نیز خبر داد و گفت : "این کارگاه ها  در در صورت امکان در سایر شهرستان ها و مناطق نیز برگزار خواهد شد"

رحمتی اظهار نمود: همچنین با توجه به لزوم صدور مجوز اردوهای دانش آموزی از طریق سامانه و وضع قوانین جدید در این زمینه جهت حفظ امنیت آنان، نوروزی کارشناس مسئول اردوها در مورد نحوه دریافت مجوز برگزاری اردوی دانش آموزی از سریق سامانه "سیما" یا "سامانه یکپارچه مدیریت اردوها" به مدیران آموزش دادند.

وی افزودند:  از ابتدای آذر ماه سال جاری برای تمام اردوهای با مسافت بالای 20 کیلومتر بایستی از طریق  سامانه سیما تمام جزئیات اردوی خود را  ثبت نمایند.

گفتنی است در سال جاری ثبت نام شرکت کننده ها در مسابقات پرسش مهر هم از طریق همگام انجام خواهد گرفت .

به اشتراک بگذارید :