21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ ۱۴:۰۳:۰۱
کد مطلب:  755249
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
کسب رتبه برتر کشوری در حوزه فعالیت های پژوهشی

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از کسب رتبه برتر کشوری در حوزه فعالیت های پژوهشی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خیر داد.

به گزارش اداره اطلاغ رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در تشریح این خبر گفت: معاونت پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، به همراه گروه تحقیق و پژوهش شهرستانهای استان تهران به دلیل برنامه های اجرا شده در حوزه کاربست یافته های پژوهشی به عنوان رتبه برترکشور انتخاب و توسط وزیر آموزش و پرورش مورد تقدیر قرار گرفت.     

وی ،با اشاره به اینکه آموزش و پرورش در دنیای امروز به شدت در حال تحول است ، تاکید کرد: رویکردهای پژوهشی در نظام تعلیم و تربیت باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

صیدلو ، با تاکید بر اینکه معلم امروز نمی تواند با تکیه صرف بر حافظه محوری در کار خویش موفق باشد، تصریح کرد: به روز رسانی اطلاعات و دسترسی به رویکردهای پژوهشی باید در دستور کار همکاران قرار گیرد.

 مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران کسب این رتبه ارزنده را به همکاران حوزه معاونت پژوهش تبریک گفت و توفیقات روز افزون آنها در تمام امور زندگی از درگاه خداوند منان خواستار شد.

 

گفتنی است، همایش روز ملی پژوهش در آموزش و پرورش 25 آذر ماه  با حضور بطحایی وزیر محترم آموزش و پرورش در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :