3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ ۱۱:۲۳:۵۷
کد مطلب:  754925
مدیر کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران:
توزیع2 هزار و 500 پوستر جشنواره "تجارب برترتربیتی" در مدارس شهرستان های استان تهران

مدیر کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران از توزیع2 هزار و 500 پوستر جشنواره "تجارب برترتربیتی" در مدارس شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی  اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران محمد صیدلومدیر کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران  در این باره گفت:2 هزار و 500  پوستر جشنواره "تجارب برترتربیتی" در مدارس شهرستان های استان تهران توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره در اجرای راهکار1-23سند تحول بنیادین آموزش و پرورش برگزار می شود، تاکید کرد:  به منظور دستیابی به اندوخته های تجربی مستند معاونین و مربیان پرورشی، مشاوران تربیتی، تحصیلی و شغلی دانش آموزان، تمامی معلمان و مدیران مدارس وکارکنان ادارات، هشتمین جشنواره تجارب برتر تربیتی  با هدف ترغیب و تشویق آنان برای حضور در عرصه های پژوهشی – تربیتی وبه منظور ارتقای کیفیت خدمات تربیتی به دانش آموزان برگزار می شود.

صیدلو، با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره ، تصریح کرد:  مستند سازی و دستیابی به اندوخته های تجربی تمامی همکاران مدارس، مراکز پرورشی وادارات، توسعه فضای رقابتی سازنده و ارتقای کیفیت خدمات ترتیبی بر اساس نظام معیار،  تولید آثار ، تدوین تجارب برتر تربیتی، فرهنگی و انتشار یافته های پژوهشی و کاربست یافته های برگرفته از تجارب برتر در نظام تعلیم و تربیت از اهداف برگزاری این جشنواره است. 

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: دستورالعمل جشنواره "تجارب برترتربیتی"، در شمار ابلاغیه‌های پایدار معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران بوده و در قالب اطلاعیه ای در پورتال معاونت پرورشی و فرهنگی بارگذاری گردیده است .

 

به اشتراک بگذارید :