24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ ۱۱:۲۱:۵۴
کد مطلب:  754903
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در دماوند:
تحقق اهداف آموزشی مستلزم رعایت تدوین برنامه هفتگی استاندارد

همکاران گروه معاونت آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از دبیرستان ها، هنرستان ها، پژوهشسرا و کارشناسی های حوزه معاونت آموزش متوسطه دماوند بازدید کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، میررضا شفیع پورمعاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، با اشاره به استقرار پایه دوازدهم در سال تحصیلی جاری گفت: مشکلات و دغدغه های اسقرار پایه دوازدهم در سال جاری شامل کتاب های جدید التالیف، آشنایی کم دبیران با کتاب ها، امتحانات نهایی همزمان با کنکور و کمبود زمان برای مطالعه دانش آموزان از جمله مواردی است که نشان می دهد می بایست دانش آموزان را بیشتر درک کنیم و همراه و در کنار آنها باشیم.

وی افزود: تحقق اهداف آموزشی مستلزم رعایت تدوین برنامه هفتگی استاندارد، ارزشیابی مستمر، تجهیز و به روز رسانی کارگاه ها، آزمایشگاه ها و کتابخانه ها و در مجموع اجرای طرح و برنامه های معاونت آموزش متوسطه استان می باشد.

 

شفیع پور با تاکید بر اهمیت نقش گروه ها و پژوهش سراهای دانش آموزی، تصریح کرد:  برگزاری کارگاههای آموزشی و نظارت بالینی، توجه به شورای دبیران به عنوان پتانسیل ارزشمند برای تامل و انتقال تجارب همکاران، برنامه های تعالی مدیریت و برگزاری مسابقات علمی–عملی هنرستانها از جمله طرح ها و برنامه های معاونت آموزش متوسطه استان در جهت اعتلای امر تعلیم و تربیت و آموزش در این استان می باشد.

گفتنی است در این بازدید پژوهش سرای شهید فائزی، مدارس دکتر حسابی1، حضرت فاطمه (س)، فلق و 12 فروردین توسط همکاران معاونت آموزش متوسطه استان مورد ارزیابی قرار گرفته و نقاط قوت و موارد قابل پیگیری در نشستی به سمع و نظر همکاران منطقه رسید.

             

 

 

 

به اشتراک بگذارید :