2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ ۱۰:۳۸:۲۰
کد مطلب:  754839
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
حضور خیرین مدرسه ساز در کنار آموزش و پرورش از نعمات الهی است

با حضور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و مدیرعامل مجمع خیرین، نشست اعضای مجمع خیرین مدرسه‌ساز شهرستان‌های استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستانهای استان تهران، محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران در این نشست ضمن آرزوی توفیق و سلامتی برای همه خیرین مدرسه ساز که بازوی توانمند نظام آموزشی هستند، گفت: حضور خیرین مدرسه ساز در کنار آموزش و پرورش از نعمات الهی است و نفس کشیدن در کنارتان غنیمتی است برای همگان و امیدواریم که قدردان زحماتتان باشیم.

 

وی با اشاره به گذشته که در این استان به دلیل کمبود فضاهای آموزشی شاهد وجود مدارس سه شیفت بودیم و این معضل به کمک و یاری خیرین مدرسه ساز برطرف شد، اظهار داشت: این روحیه ایثار و خدمت به خلقی که در میان این عزیزان وجود دارد، روح خدمت خالصانه را در میان ما زنده نگه می دارد تا در جهت برطرف کردن مشکلات مردم که لایق بهترین ها هستند تلاش کنیم.

 

صیدلو که همه عمر خود را در این استان سپری کرده و از نزدیک با کمبود ها و چالشها با خبر است، افزود: از همه توان خود برای همکاری با مجمع خیرین مدرسه ساز استان بهره خواهم برد تا بتوانیم به اهداف مشخص شده در چشم انداز دست پیدا کنیم.

 

در این نشست مجید پیروزان، مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه‌ساز شهرستان‌های استان تهران گزارشی از عملکرد این مجمع ارائه داد و در ادامه اعضای محترم مجمع خیرین مدرسه ساز ضمن ابراز خرسندی از تشکیل این نشست، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را بیان کردند و مصوب شد هر ماه جلسه این مجمع با حضور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران برگزار شود.

به اشتراک بگذارید :