1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ ۰۸:۳۲:۳۱
کد مطلب:  752622
سید حسن خمینی در دیدار با مدیرکل و روسای مناطق 21 گانه آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
آنچه باید به گفتمان تبدیل بشود کار و تلاش است

نشست شورای معاونین اداره کل و روسای مناطق آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران در محل دفتر تولیت حرم مطهر و مرکز نشر آثار امام خمینی برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، سید حسن خمینی در دیدار شورای معاونین اداره کل و روسای مناطق آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران، ضمن ابراز خرسندی از این دیدار گفت: کسی به درد مردم می خورد که دو خصلت بزرک را داشته باشد و قوی و امین بودن دو خصلتی است که اگر در انسان وجود نداشته باشد ، نمی تواند دردی از مردم دوا کند.

وی با اشاره به اینکه منظور از قوی بودن قدرت زور و بازو نیست ، اظهار داشت: قوی بودن منظور این است که کسی که مسئولیتی را بر عهده گرفته است بتواند با قدرت آن را انجام دهد و دارای قوه و قدرت مدیریتی باشد.

سید حسن خمینی با تاکید بر اینکه باید با به دست آوری اطلاعات روز ،خود را توانمند سازیم ، تصریح کرد : آنچه که امروز باید در جامعه ما به گفتمان تبدیل بشود کار و تلاش است .

وی مسئولیت در آموزش و پرورش را به دلیل سر و کار داشتن با فرزندان مردم دو چندان دانست و افزود: آثار تربیت در دانش آموزان بسیار قابل توجه است و به این زودی ها پاک شدنی نیست .

سید حسن خمینی تولیت آستان حضرت امام خمینی (ره) ،مساله مهم دیگر را امانت و امین بودن دانست و تاکید کرد: فرزندان مردم در دست شما به عنوان امانت هستند و باید نسبت به این امانت ها بسیار حساس باشید و علاوه بر آن در مسئولیتی که بر عهده شما گذاشته شده است نیز باید امین و امانتدار باشید .

گفتنی است ، در این مراسم ، نماز جماعت به امامت حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی تولیت آستان حضرت امام خمینی (ره) در حسینیه جماران برگزار شد.

 

به اشتراک بگذارید :