22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۸ ۱۳:۱۱:۳۷
کد مطلب:  fEHcXb3D
مدیر کل آموزش و پرورش فارس در پیش کنگره شهدای دانش آموز استان تاکید کرد:
دانش آموزان با علم آموزی راه شهدا را ادامه دهند

مدیر کل آموزش و پرورش فارس با اشاره به اینکه دانش آموزان وظیفه دارند با علم آموزی ، راه شهدا را ادامه دهند گفت: داشتن ایرانی آباد ، پیروز و سربلند ،روح شهدا را شاد می کند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ،‌ حمیدرضا آذری در مراسم پیش کنگره شهدای دانش آموز که در تالار اجتماعات اداره آموزش و پرورش عشایری در شیراز برگزار شد، گفت : کنگره شهدای دانش آموز سراسر کشور در سال 95 در تهران برگزار شود .

 آذری با بیان اینکه "  در مجموع در کشور 36 هزار دانش آموز به شهادت رسیده اند"  افزود : دبیرستان عشایری شهید بهشتی شیراز با تقدیم 92 شهید به اسلام و انقلاب بیشترین تعداد شهدای دانش آموز را در کشور به خود اختصاص داده است.

وی افزود: به همین مناسبت از 18 لغایت 22 اسفند ماه جاری ،پیش کنگره شهدای دانش آموز در سراسر استان فارس ، با محوریت  این دبیرستان برگزار می شود.

آذری با تاکید بر اینکه" دانش آموزان وظیفه دارند با علم آموزی راه شهدا را ادامه دهند"اضافه کرد: داشتن ایرانی آباد، پیروز و سربلند، روح شهدا را شاد می کند و  دانش آموزان وظیفه دارند برای نیل به این هدف ایرانی بکوشند .

 خاطر نشان می شود،در این آیین که  به همت ادارات کل آموزش و پرورش فارس، بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس برگزار شد ،ضمن تقدیر  از خانواده 10 شهید دانش آموز  فارس،  از ۲ کتاب  با عنوان های «نخ عمر» و «یار دبستانی» رونمایی شد.

به اشتراک بگذارید :