21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ ۱۲:۴۸:۰۹
کد مطلب:  751380
رئیس اداره مشارکتهای مردمی استان تاکید کرد:
برنامه ریزی صحیح در جهت استفاده از ظرفیت عظیم مدارس غیردولتی

رئیس اداره مشارکتهای مردمی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی تاکید کرد: مدارس غیردولتی پتانسیل عظیمی در راستای تحقق سیاست های نظام تعلیم و تربیت دارند و بایستی با برنامه ریزی صحیح از این پتانسیل استفاده نماییم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از ملکان؛ همزمان با حضور رئیس اداره مشارکتهای مردمی استان وکارشناسان مدارس غیر دولتی در شهرستان ملکان وبازدید از مدارس و مراکزغیردولتی مدارس هیات امنایی و آموزش از راه دور  شورای معاونین مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ملکان تشکیل شد .

نادر فکورنیا در جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش شهرستان ملکان با تشریح سیاست های کلی اداره کل آموزش و پرورش استان بر توسعه متوازن مدارس غیردولتی تاکید کرد و گفت : مدارس غیردولتی پتانسیل عظیمی در راستای تحقق سیاست های نظام تعلیم و تربیت دارند و بایستی با برنامه ریزی صحیح از این پتانسیل استفاده نماییم.

رئیس اداره مشارکتهای مردمی استان نظارت بر عملکرد مدارس غیردولتی را از اولویت های برنامه کاری اداره مشارکت های مردمی استان استان  دانست و افزود : در مرحله اول ، بازدید ها جنبه ارشادی دارند و کارشناسان با حضور در مدارس ضمن بررسی عملکرد ایشان به نکات قوت و موارد پیشنهادی جهت بازبینی و حل مشکلات اشاره خواهند داشت در مرحله دوم ، در صورت مشاهده مشکلات حل نشده با متخلفین طبق مقررات برخورد خواهد شد.

وی ضمن تاکید به اهمیت شورای آموزش و پرورش استان و مناطق بعنوان بالاترین شورای تصمیم گیری در مورد مسائل آموزش و پرورش مناطق و استان  افزود : مسایل و مشکلات آموزش و پرورش بایستی در این شوراها مطرح و ریاست شورا با بسیج تمام قوا در خصوص حل مسایل و مشکلات اقدام نماید و نگاه مطالبه گرانه آموزش و پرورش در این شورا نافذ خواهد بود.

 

به اشتراک بگذارید :