20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ ۱۰:۴۸:۳۶
کد مطلب:  751190
مشاور مدیرکل و رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران در جمع رابطین خبری مدارسمنطقه2:
اخلاقیات، گمشده حوزه رسانه است

مشاور مدیرکل و رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران گفت : امیدوارم شاهد اخباری باشیم که دروغ نباشد و جامعه هم نسبت به دروغ گویی حساس باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ،ثقفی مشاور مدیرکل و رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران در این کارگاه اظهار داشت: شورای اطلاع رسانی در تمامی مناطق تشکیل خواهد شد. و مهم است از کف مدارس خبر داشته باشیم .

ثقفی در خصوص تهیه خبر خوب تاکید کرد: یک گمشده در مدارس هست و آن خبر خوب است. این همه خدمت رسانی در مدارس اتفاق می افتد و جای افسوس دارد بعضی دنبال یک خبر گمشده می باشند.
مشاور مدیرکل گفت : چرا باید یک معلم تضعیف شود و اخلاقیات را کنار بگذاریم و دنبال اخبار خوب مدارس نباشیم در همین راستا برای 4000 مدرسه شهر تهران در شبکه مجازی برنامه داریم ، اخبار و اطلاعاتی که از منبع اداره کل انتشار یابد و ما هم می خواهیم جدیدترین اخبار را به شما منتقل کنیم .
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل ضمن ستودن کاررابطین افزود: کار شما از اهمیت بالای برخوردار است و بدانید شما رابطین در خصوص سند تحول چه اندازه در اجرای برنامه های مدارس خود تاثیر گذار هستید.
قابل ذکر است راه پیما به عنوان مدرس کارگاه،در این کارگاه آموزشی مباحثی در خصوص تهیه خبر و گزارش نویسی بیان نمود. سپس ناصر جواهری دبیر مجله عکس خبری و استاد دانشگاه و یکی دیگر از مدرسین کارگاه از کادربندی در عکاسی مطالب اترزشنمدی را بیان نمود.

 گفتنی است در پایان مراسم  با انتخابات 6 نفر به عنوان اتاق فکر منطقه و شورای اطلاع رسانی انتخاب گردیدند.

به اشتراک بگذارید :