20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ ۰۹:۵۹:۵۶
کد مطلب:  751076
کریمی در مراسم اولین بدرقه کاروان راهیان نور بانوان فرهنگی شهر تهران به میزبانی منطقه 11:
حضور اولین کاروان راهیان نور همکاران فرهنگی درمناطق جنگی ره آورد معنوی و معرفتی خوبی خواهد داشت

کاروان راهیان نور بانوان فرهنگی شهر تهران به میزبانی منطقه 11 رهسپار این سفر معنوی شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرتهران، عصر روز سه شنبه 97/9/20 کاروان راهیان نور بانوان فرهنگی شهر تهران به میزبانی منطقه 11پس از برگزاری برنامه ای معنوی و عبور از جایگاه قرآن از کانون فرهنگی و تربیتی حر به مناطق راهیان نور جنوب اعزام شدند .

 در این مراسم جهت بدرقه این دانش آموزان کمری زاده فرمانده بسیج فرهنگیان شهر تهران ، کریمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل شهر تهران ، لونی مدیریت منطقه11 و جمعی از مسئولین و مدیران مدارس و خانواده های فرهنگیان اعزامی حضور داشتند .

فرمانده بسیج فرهنگیان شهر تهران طی سخنانی به تاریخ هشت سال دفاع مقدس ، جانفشانی ها و حماسه آفرینی های شهداء و رزمندگان اشاره نمود و بیان داشت : چه زیباست که طلایه داران عرصه تعلیم و تربیت با حضور در مناطق جنگی و مشهد شهدای کشورمان کوله باری از معارف ایثار و مقاومت را با خود به ارمغان خواهند آورد.

در ادامه کریمی ضمن ارائه گزارشی از اعزام کاروان های راهیان نور دانش آموزی در سال تحصیلی جاری ، بر جایگاه والای مناطق جنگی اشاره نمود و این کاروان را از معرفتی ترین کاروانهای راهیان نور دانست و گفت : بسیار خرسندیم که در حال بدرقه اولین کاروان راهیان نور فرهنگیان به سفر راهیان نور هستیم و حضور متفکرانه همکاران فرهنگی در مناطق جنگی قطعا ره آورد معنوی و معرفتی خوبی خواهد داشت.

در پایان مراسم با دعای خیر حضار و مسئولین ،  بانوان فرهنگی اعزامی از جایگاه قرآن عبور کرده ورهسپار مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.

به اشتراک بگذارید :