2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ ۰۸:۲۷:۵۵
کد مطلب:  750905
رحمت اله شریفی سرپرست آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم خبر داد :
اعزام کاروان راهیان نور از شهرستان رباط کریم

روز سه شنبه مورخ 20/9/97 کاروان راهیان نور شهرستان رباط کریم در قالب دو گروه از اسلام شهر و تهران با قطار عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند .

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم صبح امروز کاروان 110 نفره ی دانش آموزان شهر جدید پرند پس از مراسم بدرقه ای که با حضور نماینده امام جمعه ی شهر پرند ، اعضای شورای شهر پرند ، فرمانده سپاه پاسداران ، مسئولین آموزش و پرورش و نیروهای بسیج این شهرستان  انجام شد راس ساعت 7:30 با اتوبوس به سمت ایستگاه قطار تهران حرکت کردند .

همچنین 330 دانش آموز از شهر رباط کریم و نصیر شهر نیز ساعت 10 صبح در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم حضور یافتند .

در این مراسم باشکوه فرماندهی نیروی انتظامی شهر رباط کریم ، نماینده امام جمعه شهر ، مسئولین آموزش و پرورش شهرستان ، بسیج دانش آموزی و سپاه پاسداران ، شورای شهر و دیگر مسئولین شهرستان حاضر شدند .

کاروان دانش آموزان شهر رباط کریم و نصیر شهر پس از استماع به بیانات علی بهارلو معاون پرورشی آموزش وپرورش شهرستان و سرهنگ ایلکا فرماندهی سپاه پاسداران مورد بدرقه قرار گرفتند .

 

فرمانده سپاه پاسداران در بیانات خود ضمن آرزوی توفیق و سلامتی روز افزون برای مقام عظمای ولایت گزیده ای از سخنان ایشان را قرائت نمود .

« معظم له فرمودند امروز تهاجم دشمنان اسلام در سطح مسائل معنوی بسیار مشکل تر از جنگ سخت است . شهدا در زمانی که زنده بودند با جان خودشان دفاع کردند و امروز با هویت و معنویت خودشان دارند از هویت کشور و اسلام دفاع می کنند. »

ایلکا در ادامه ی سخنان خود دانش آموزان را به تقوا و ایمان به راهی که در آن گام نهاده اند دعوت کرده و سفری مملو از معنویت را برایشان آرزو کرد .

در خلال این مراسم کانال اطلاع رسانی روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان به اطلاع دانش آموزان و والدین آنها اعلام شد تا با عضویت در آن در جریان اخبار و گزارش تصویری این سفر معنوی فرزندان خود قرار گیرند.

در پایان دانش آموزان به صورت ویژه ای پس از ذبح قربانی و اسپند تحت لوای کلام الله مجید  راهی مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند .

به اشتراک بگذارید :