24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ ۱۲:۰۶:۴۸
کد مطلب:  750427
صبح امروز برگزار شد،
برگزاری نشست تخصصی کارشناسان ارزیابی و عملکرد مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران

صبح امروز نشست تخصصی کارشناسان ارزیابی و عملکرد مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران با حضور مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن همایش آیت الله هاشمی رفسنجانی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، ضمن با اهمیت خواندن حوزه ارزیابی و عملکرد در سطح ادارات آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، تاکید کرد: استقلال حوزه ارزیابی و عملکرد از ضروریات است .

وی ، افزود: نظارت، پاسخگویی به شکایات و ارزیابی عملکرد همکاران کاری بسیار حساس و پیچیده است و باید نکات بسیار زیادی در آن مورد توجه قرار گیرد تا حقوقی در آن تضییع نشود .

صیدلو، با تاکید بر اینکه اگر نگاه حرفه ای به ارزیابی و عملکرد صورت گیرد ، نتایج آن می تواند مبنای تصمیمات کلان در آموزش و پرورش قرار گیرد ، تصریح کرد: در اینصورت میزان توفیق مدیران در سطوح مختلف به طرز دقیق تعیین گردیده و در جهت بهبود شرایط و تعمیم نقاط قوت می توان اقدام آگاهانه انجام داد.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: شاخص های ارزیابی باید به گونه ای باشد که نشان دهنده خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم باشد .

 

 

به اشتراک بگذارید :