21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ ۰۸:۴۵:۵۵
کد مطلب:  750149
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در آئین افتتاحیه پنجمین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای شهریار:
ورزش زمینه ساز نشاط و شادابی در فرزندان این سرزمین

صبح امروز، پنجمین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه ای شهریار با شعار دانش آموز فعال، مدرسه شاد و جامعه سالم با حضور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران کلید خورد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران به نقل از شهریار ، محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، اظهار داشت: ورزش قطعاً زمینه نشاط و شادابی را در فرزندان ایران اسلامی فراهم می کند و نسل فردای ما بدون داشتن پدران و مادرانی شاداب نخواهد توانست در امور به توفیقی دست یابد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به افتخارآفرینی جهانی بانوان در عرصه های ورزشی ، تصریح کرد: امروز موانع ذهنی برای حضور بانوان در عرصه‌های ورزشی در جامعه کمرنگ شده است و امید است اندک موانعی که در پیش‌ رو وجود دارد نیز از بین برود.

 این مقام مسئول در پایان با تاکید بر  اینکه نقطه آغاز بهبود وضعیت آموزش و پرورش از مدرسه آغاز می‌شود ، خاطرنشان کرد: باید این اجازه به مدیران مدارس داده شود که بتوانند با درنظر گرفتن شرایط منطقه و دانش‌آموزان به برنامه‌ریزی بپردازند.

 گفتنی است ،پنجمین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه ای با شعار دانش آموز فعال، مدرسه شاد و جامعه سالم با حضور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،‌معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،‌ مدیر آموزش و پرورش شهریار ، معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهریار ،‌رئیس اداره ورزش و جوانان شهریار ،‌معاون فرهنگی شهرداری شهریار ،‌ اعضای شورای اسلامی شهر شهریار ، هنرجویان و هنرآموزان در هنرستان تربیت بدنی گلشن شهرستان شهریار برگزار شد .

به اشتراک بگذارید :