3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ ۰۷:۳۳:۳۴
کد مطلب:  750010
در ملارد صورت گرفت:
شورای پشتیبانی سوادآموزی ملارد در محل فرمانداری تشکیل شد

شورای پشتیبانی سوادآموزی با حضور معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و مسئولین ملارد در محل فرمانداری این شهرستان تشکیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ملارد، سعید شهریاری، معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، ضمن تاکید بر هدف گذاری مشخص برای شتاب بخشیدن به روند سوادآموزی در شهرستان های استان تهران ، اظهار داشت: اغلب در خانواده هایی که بی سواد یا کم سواد هستند بحث علم آموزی کم رنگ تر می شود و بی سوادی را به نسل بعد از خود نیزمنتقل می کنند که این آفت بسیار بزرگی است و باید مهار شود.

 

وی ملارد را جزو شهرستان های پویا در حوزه سوادآموزی خواند و افزود: با وجود مرکز یادگیری محلی در این شهرستان، شاهد پویایی بیشتر در حوزه سوادآموزی هستیم که لازم است ظرفیت این نوع مراکز را بالاتر ببریم.

 

در ادامه حسین توکلی کجانی، فرماندار ملارد با اشاره به  توجه ویژه به سوادآموزی و ریشه کنی بی سوادی در ملارد ، تصریح کزد : همه دستگاه ها در این مسیر باید کمک کنند تا شاهد کاهش بی سوادی در ملارد باشیم.

 

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: در جلسات آتی شورای سوادآموزی با دعوت از بخشداران دهیاران و شوراها باید  از پتانسیل های این حوزه ها نیز استفاده گردد.

به اشتراک بگذارید :