3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ ۱۴:۰۰:۴۱
کد مطلب:  749818
معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
پرسش مهر ویژه سوادآموزان دوره انتقال در شهرستانهای استان تهران برگزار می شود

معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از اجرای نوزدهمین پرسش مهر رییس جمهوری ویژه سوادآموزان دوره انتقال در مناطق 21 گانه شهرستانهای استان تهران خبر داد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سعید شهریاری معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت:  یکم دی ماه همزمان با آغاز هفته سوادآموزی مسابقه پرسش مهر ویژه سوادآموزان دوره انتقال ، به صورت انشا نویسی برگزار می شود.

وی افزود: آموزش دهندگان می توانند  دست نوشته های برتر سواد آموزان را پس از انتخاب تا 15 دی ماه به واحدهای سوادآموزی ارائه  نمایند که در این مرحله  ده درصد از  برترین آثار انتخاب و به استان معرفی می شوند.

شهریاری ادامه داد: در هر شهرستان و منطقه سه نفر به عنوان رتبه های برتر معرفی خواهد گردید  و نفرات برگزیده استانی نیز به مرحله کشوری راه خواهند یافت.

 این مقام مسئول ،در پایان خاطر نشان کرد: این فراخوان با موضوع آموختن مهارت و نقش آن در زندگی بهتر در جامعه و با محوریت پرسش مهر رئیس جمهوری در قالب انشا ارائه می شود.

به اشتراک بگذارید :