13 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ ۱۶:۳۹:۲۶
کد مطلب:  749110
رییس دایره اجتماعی پلیس فتا درجلسه گردهمایی ارسال وتصحیح الکترونیکی سوالات امتحانات نهایی دیماه 97مطرح کرد:
تاکید بر روند بهینه ی انتقال اطلاعات و اقدامات حفاظتی

گردهمایی کارشناسان و کارشناس مسئولان سنجش و حراست مناطق مجری امتحانات نهایی شهر تهران و رؤسای حوزه های اجرا در خصوص ارسال و تصحیح الکترونیکی سوالات امتحانات نهایی در شهر تهران در امتحانات دی ماه ،در اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران برگزار گردید.

    به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، جلسه هم اندیشی کارشناسان و کارشناس مسئولان سنجش و حراست مناطق مجری امتحانات نهایی شهر تهران و رؤسای حوزه های اجرا در خصوص هماهنگی های لازم درمورد ارسال و تصحیح الکترونیکی سوالات امتحانات نهایی دی ماه 1397در شهر تهران و تبیین شیوه نامه و شرح وظایف عوامل اجرایی امتحانات نهایی و داخلی با حضور کریمی محمدیان رییس گروه فناوری و ارزشیابی  مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش و هیات همراه، سرهنگ کوشکی رییس دایره اجتماعی پلیس فتا تهران بزرگ، کلاهی رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش شهر تهران در محل سالن کنفرانس اداره کل برگزار گردید .

کلاهی رییس اداره سنجش آموزش و پرورش شهر تهران ، ضمن تبیین شیوه نامه امتحانات در خصوص شرح وظایف عوامل اجرایی حوزه های اجرا و تصحیح و دقت در انجام وظایف محوله و تصحیح و ارسال الکترونیکی امتحانات دی ماه 1397 و آمادگی مناطق در این خصوص  بیاناتی را ایراد کرد و از همکاری مرکز حراست و سنجش وزارت متبوع و تمامی عوامل اجرایی مناطق و شهر تهران در راستای اجرای ارسال موفقیت آمیز الکترونیکی سوالات (شهریور1397) شهر تهران به مدارس مربوطه تقدیر و تشکرنمود.

در ادامه جلسه کریمی محمدیان به صورت آنلاین نسبت به دریافت نرم افزار سؤال و اجرای فرآیند تا مرحله پرینت سوال آزمایشی پرداخته و تمامی این فرآیند ها توسط رؤسای حوزه های اجرا و کارشناسان سنجش مناطق مجری، عملیاتی گردید.

در ادامه جلسه صادقی کارشناس مسؤول حراست اداره کل در خصوص رعایت قوانین و مقررات توسط عوامل اجرایی امتحانات به بیان اهم مسایل پرداخت و در خصوص ضرورت تعامل و همکاری با کارشناسان پلیس فتا در راستای تقویت ضریب امنیت سوالات امتحانی و استفاده از ظرفیت های پلیس فتا مطالبی را مطرح نمود. 

وی همچنین در مورد تعیین ناظر ثابت، تشکیل قرنطینه تکثیر امتحانات در حوزه های اجرای امتحانات نهایی و رعایت ضوابط مربوط به قرنطینه و نحوه تحویل سوالات در زمان مقرر به عوامل مربوطه حوزه تاکید کرده و در پایان از زحمات و همکاری های پلیس فتا در برگزاری امتحانات دوره های قبلی تقدیر و تشکر نمود.

در این جلسه رییس دایره اجتماعی پلیس فتا تهران بزرگ سرهنگ کوشکی در خصوص امنیت اطلاعات و اجرای روند بهینه انتقال اطلاعات و رعایت اقدامات حفاظتی در خصوص استفاده از رمز های با ضریب امنیت بالا و رمزگذاری های امنیتی در ارسال و پرینت اطلاعات و سایر امور مرتبط با امتحانات ، مطالبی را ایراد نمود. در پایان مدعوین به بیان نقطه نظرات خود پرداختند .

 

به اشتراک بگذارید :